Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Trening personalny to najefektywniejszy sposób osiągnięcia celów treningowych.

Skorzystaj z naszej oferty zajęć indywidualnych lub w duecie, zapraszamy!

Trening personalny bierze od uwagę typ Twojego ciała, ewentualne urazy i ograniczenia. Trenujemy na macie, również z wykorzystaniem małego sprzętu (wałki, kółka Pilates, taśmy, małe piłki, dyski). 

Oferujemy trening z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu Pilates Reformer oraz Wunda Chair marki Prefer oraz ElinaDziałanie Pilates Reformer opiera się na wykorzystaniu oporu sprężyn, dzięki któremu pracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością mięśni oraz zwiększeniem zakresu ruchu w stawach. Tworzymy prawidłowe wzorce ruchowe, aktywujemy mięśnie głębokie, wspomagamy leczenie kontuzji.

Reformer Pilates to doskonałe narzędzie do oceny asymetrii w Waszym ciele, słabych i mocnych punktów, świetne dla osób z dolegliwościami kręgosłupa czy kontuzjami, które utrudniają bądź uniemożliwiają im udział w zajęciach grupowych. To również świetne uzupełnienie treningów w grupie, dające Wam większą świadomość własnego ciała, a indywidualna praca z trenerem umożliwia właściwe ustawienie każdej pozycji, obserwację pracy Waszego ciała w każdym momencie, dostosowanie do Waszych ew. ograniczeń, a tym samym efektywniejszy trening.

Wunda Chair to doskonałe uzupełnienie treningów na Reformerze, oferujące dodatkowe wyzwania i pracę na kolejnym poziomie zaawansowania.

Trening personalny to również świetne przygotowanie do treningów grupowych, a także uzupełnienie regularnej praktyki. Poznaj lepiej swoje ciało, popracuj nad techniką wykonywania ćwiczeń, dostosuj trening do swoich potrzeb. 


Zajęcia indywidualne - tylko Ty i instruktor, który dostosuje zajęcia do Twoich potrzeb i możliwości. Możesz mieć pewność, że dzięki 100% uwadze trenera osiągniesz zamierzony cel.


Zajęcia w duecie - nie lubisz trenować sam? Zapraszamy na zajęcia w duecie - to ekonomiczna alternatywa dla zajęć indywidualnych, bez konieczności dostosowywania się do studyjnego grafika zajęć. Zaproś znajomego do studia, my opracujemy dla Was plan treningowy.


Zapoznaj się z Regulaminem zanim zdecydujesz się na zajęcia.


 
Trening_indywidualny_1.jpg