Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Czym tak naprawdę jest Pilates? Jaki jest sekret tej metody?

Pilates to wyjątkowy trening, wzmacniający ciało od wewnątrz, wprowadzający prawidłowe wzorce ruchowe. Jest doskonałym uzupełnieniem fizjoterapii, uczy prawidłowej postawy, zmniejsza dolegliwości bólowe, poprawia komfort funkcjonowania, przygotowuje ciało do innych, bardziej intensywnych form ruchu. 

Pilates wymaga skupienia na swoim ciele, uczy świadomości ciała i prawidłowego oddechu. Niezmiernie ważne jest prawidłowe ułożenie ciała, odpowiednia korekta i zrozumienie techniki. Tylko w ten sposób wzmacniamy mięśnie głębokie, stabilizujące kręgosłup i stawy i uzyskujemy optymalne efekty.  

Pilates nie jest nową metodą - technika oraz ćwiczenia zostały opracowane w latach dwudziestych ubiegłego wieku przez Josepha Pilatesa. Pierwotnym ich założeniem było umożliwienie powrotu do pełni sił kontuzjowanym sportowcom i tancerzom. Od tego czasu - dzięki uczniom Josepha oraz jego żony Clary - metoda rozpowszechniła się na całym świecie i wciąż jest rozwijana, w oparciu o nowe badania i wiedzę na temat ludzkiego ciała.

Pilates to idealny system ćwiczeń dla stylu życia, jaki prowadzimy. Godziny spędzane przed komputerem, w samochodzie, w pozycji siedzącej, odbijają się na naszej postawie i samopoczuciu, powodując przykre dolegliwości.

Pilates to medytacja w ruchu, bardzo ciekawy i angażujący trening, dający nieskończone możliwości. Trening indywidualny prowadzimy na macie i specjalistycznym sprzęcie, Pilates Reformer oraz Wunda Chair. 
 
Profesjonalnie przygotowany trener i zaangażowany klient to duet idealny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
 

Włączcie Pilates do Waszego życia już dziś i zacznijcie żyć w zgodzie z jego zasadami. Zyska na tym nie tylko Wasze ciało, ale też umysł!