Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Kolejna edycja kursu nauczycielskiego BASI od 13 do 16 sierpnia 2020!

Trzy edycje kursu nauczycielskiego BASI Pilates za nami. Kursy prowadzili Mario AlfonsoSara Canini (2015) oraz Efi Mavrogianni (lipiec 2019).

Więcej szczegółów na zakładce Szczegóły kursu

Jesteś zainteresowany kursem? Zadzwoń +48 664 714 678 lub napisz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 /

Three editions of BASI Pilates Mat Program are finished. Courses were taught by Mario AlfonsoSara Canini (2015) and Efi Mavrogianni (July 2019).

More details can be found on Course details tab.

Are you interested? Call us +48 664 714 678 or send an e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.