Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Spis treści

Z wykształcenia jestem matematykiem, z zawodu - konsultantem w obszarze IT, z zamiłowania - instruktorem Pilates.

W świecie fitnessu - hobbystycznie - obecna jestem od 1999 roku, z Pilatesem po raz pierwszy zetknęłam się w roku 2005. Zdziwiona i zachwycona efektami, jakie wywarł na moje ciało oraz psychikę, postanowiłam rozwijać się w tym obszarze.

Miałam szczęście uczyć się od najlepszych w Polsce, Niemczech, UK oraz Stanach Zjednoczonych. Uprawnienia instruktorskie zdobyłam w 2009 roku, regularne zajęcia Pilates prowadzę od kwietnia 2010. Od maja 2014 jestem certyfikowanym instruktorem jednej z najlepszych szkół Pilates na świecie, BASI Pilates. Od stycznia 2015 roku jestem certyfikowanym instruktorem bodyART(R). Od lutego 2017 jestem certyfikowanym Trenerem Medycznym.

Własne studio Pilates zdecydowałam się otworzyć w styczniu 2012. Szkoła Pilates powstała ponad 2 lata później, jako kolejny krok na drodze rozwoju własnego i studia. Umiejętność i zamiłowanie do przekazywania wiedzy uzyskałam w genach od rodziców, a warsztat miałam możliwość szlifować jako nauczyciel języka angielskiego i trener zarządzania projektami w poprzednim zawodowym życiu.

Od 2016 do 2020 współpracowałam z Siódmym Lasem, wyjątkowym ośrodkiem warsztatowym, gdzie miałam przyjemność dzielić się wiedzą oraz pasją z uczestnikami tygodniowych pakietów regenerujących ciało i umysł. 

Od września 2018 do lutego 2019 współpracowałam z Centrum Rehabilitacji SORNO, pracując z osobami w trakcie lub po zakończonym procesie rehabilitacji, ucząc prawidłowych wzorców ruchowych, poprawiając komfort funkcjonowania. 

Poniżej lista moich kwalifikacji:

Praca:

Od stycznia 2012  Właściciel i główny trener w Studio Pilates Twój Ruch
1 kwietnia 2010 - 31 grudnia 2011 Instruktor Pilates w Fitness Studio "Marta" w Milanówku
Omnie_1.jpg