Studio Twój Ruch | 05-822 Północny Milanówek | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

 

Serdecznie zapraszamy na zajęcia grupowe, zgodnie z poniższym grafikiem. Grafik będzie modyfikowany w zależności od Waszego zapotrzebowania na konkretny typ zajęć czy godziny.

Jeżeli zależy Wam na dostosowaniu zajęć do Waszych potrzeb i indywidualnej uwadze instruktora, zapraszam na zajęcia indywidualne

Biorąc pod uwagę Wasz komfort podczas ćwiczeń, liczba osób w grupie nie przekracza 12.

Jeżeli planujecie pierwszą wizytę w studiu, prośba o wcześniejszy kontakt i rezerwację miejsca.

Ewentualne zmiany w grafiku znajdują się na zakładce Aktualności. Zajrzyjcie na zakładkę Opis zajęć lub zadzwońcie, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach.

Zajęcia grupowe odbywają się w Willi Banczewianka, ul. Zaciszna 10, 05-822 Milanówek. 

 

UWAGA! Od 8 czerwca wracają stacjonarne zajęcia indywidualne, zajęcia grupowe nie odbywają się do odwołania. Nadal zapraszam na lekcje online - grupowe dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki) oraz lekcje indywidualne. W ramach lekcji indywidualnych przygotowuję program dostosowany do Waszych potrzeb, pracuję z osobami po kontuzjach, operacjach ortopedycznych i ginekologicznych, mających dolegliwości bólowe kręgosłupa, stawów, wspieram rehabilitację.

Lekcje są nagrywane i udostępniane poprzez mój dysk Google.

 

Wszystkie zajęcia prowadzi Iwona Szczygielska-Borzym - właścicielka studia, instruktor Pilates od 2009 roku (certyfikat BASI Pilates 2014 oraz Polskiej Akademii Sportu 2009), instruktor bodyART(R) od stycznia 2015 (certyfikat międzynarodowej szkoły bodyART(R)), Trener Medyczny od lutego 2017 (certyfikat BODYWORK(R)), po zakończonym kursie Pilates Reformer w polskim oddziale szkoły Balanced Body, uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń i konwencji, więcej kwalifikacji trenera na zakładce O mnie.