Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

 

Zapraszam na zajęcia indywidualne/w duecie, które odbywają się w kameralnym studiu w Grodzisku Mazowieckim. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie Pilates Reformer, Wunda Chair i Spine Corrector oraz na macie (z wykorzystaniem małych sprzętów). Terminy zajęć ustalane są indywidualnie.

 

Wszystkie zajęcia prowadzi Iwona Szczygielska - właścicielka studia, instruktor Pilates od 2009 roku (certyfikat BASI Pilates 2014 oraz Polskiej Akademii Sportu 2009), instruktor bodyART(R) od stycznia 2015 (certyfikat międzynarodowej szkoły bodyART(R)), Trener Medyczny od lutego 2017 (certyfikat BODYWORK(R)), po zakończonym kursie Pilates Reformer w polskim oddziale szkoły Balanced Body, uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń i konwencji, więcej kwalifikacji trenera na zakładce O mnie.