Studio Twój Ruch | 05-822 Północny Milanówek | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

 

Zmiany w grafiku - marzec i kwiecień!

Wszystkie zajęcia grupowe i indywidualne są ODWOŁANE do soboty 11 kwietnia. 

Reaguję na sytuację w kraju na bieżąco, dlatego kolejne zmiany nie są wykluczone.

Trzymajcie się zdrowo!  

 

E-lekcje na czas kwarantanny!

Ze względu na brak zajęć do 11 kwietnia (a być może dłużej) proponuję Wam pozostanie w kontakcie i zadbanie o siebie w inny sposób, w domowym zaciszu: 

 
1. Nagrane przeze mnie lekcje wysyłane 2 razy w tygodniu
 
Proponuję Wam kompletne godzinne lekcje nagrane przeze mnie, które będę wysyłać 2 razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek. Koszt każdej lekcji to 20 zł, więc jeżeli macie aktywne karnety, to lekcja będzie z nich odliczona. Jeżeli nie macie karnetu, a chcecie skorzystać, po prostu robicie przelew na konto studia.
 
Wszystkie osoby, które zadeklarują chęć skorzystania z takiego rozwiązania i wyrażą zgodę na wykorzystanie ich adresu mailowego (jeżeli jeszcze nie podpisały deklaracji RODO), będą dostawały pliki poprzez mój dysk Google w uzgodnionych dniach. Pliki będą do Waszego wyłącznego wykorzystania.
 
 
 
2. Opracowany przeze mnie kompletny program dostosowany do Waszych potrzeb
 
Jeżeli wolicie pracę indywidualną mogę Wam zaproponować przygotowanie lekcji szytej na miarę, bardzo dokładnie opisanej. Będziecie mogli ją wydrukować i wykonywać w dowolnym momencie. Wcześniej umówimy się na rozmowę, żebym dokładniej poznała Wasze potrzeby. Koszt takiej spersonalizowanej lekcji to 100 zł, również możemy rozliczyć ją częściowo z aktywnego karnetu, dopłacając ew różnicę. W przypadku zapotrzebowania, zamiast opisu lekcję również mogę nagrać i udostępnić za pomocą mojego dysku Google.
 
Zapraszam do kontaktu!
 

 

Profesjonalny sprzęt Pilates Reformer w studiu!

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z wykorzystaniem wszechstronnego sprzętu Pilates Reformer, niezmiernie popularnego i docenianego w studiach Pilates na całym świecie.

 
Dlaczego Reformer? Sprzęt znacznie zwiększa efektywność treningu, wymusza pracę mięśni głębokich, nadaje ćwiczeniom Pilatesa zupełnie nowy wymiar. Przy niektórych problematycznych dla Was ćwiczeniach pomaga, zwiększając stopniowo Waszą siłę, aż ćwiczenie przestanie być nieosiągalne. Pokonanie oporu sprężyn zwiększa kontrolę nad ruchem, stawia wyzwanie przed mięśniami, równomiernie rozwijając całe ciało. Pracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością mięśni oraz zwiększeniem zakresu ruchu w stawach. Tworzymy prawidłowe wzorce ruchowe, wspomagamy leczenie kontuzji. Reformer jest doskonałym sprzętem zarówno do spokojnych jak i bardziej wymagających treningów, zawsze dostosowujemy trening do Waszych potrzeb.
 
Studio wyposażone jest w dwa Reformery, zapraszam na zajęcia indywidualne i w duecie.
 
 

Pakiety Detoksowe i Pilatesowe w Siódmym Lesie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do Siódmego Lasu na wyjątkowe pakiety oczyszczające oraz regenerujące ciało i umysł. Iwona, właścicielka studia, ma zaszczyt prowadzić zajęcia Pilates i dzielić się swoją wiedzą i pasją w czasie trwania pakietów. Warsztaty trwają 7 dni i odbywają się w każdym miesiącu, z wyłączeniem letnich wakacji. Zajrzyjcie po szczegóły i terminy na stronę Siódmego Lasu. Szukajcie pakietów: Pilates Medyczny + Detoks owocowo-warzywny oraz Pilates + Detoks aloesowy + zabiegi aloesowe.