Studio Twój Ruch | ul. Żwirki i Wigury 1a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (bodyART(R), stretching i Tai Chi). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Zmiany w grafiku zajęć!

Studio będzie zamknięte od soboty 20 do poniedziałku 22 kwietnia. Życzymy Wesołych Świąt! 

Dodatkowo odwołane są zajęcia Pilates dla Mężczyzn we wtorek 30 kwietnia.

 

Trening mięśni dna miednicy od kwietnia, czwartki 19:45!

Zapraszamy na Trening mięśni dna miednicy - zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutkę, instruktorkę Pilates, terapeutkę mięśni dna miednicy. Zajęcia będą się odbywały w czwartki o 19:45 od 25 kwietnia.

  

Trzecia edycja kursu nauczycielskiego BASI Pilates! Maj - lipiec 2019!

Zapraszamy na trzecią edycję kursu nauczycielskiego BASI Pilates. Więcej szczegółów i link do rejestracji znajdziecie na zakładce Szczegóły kursu.

 

Profesjonalny sprzęt Pilates Reformer w studiu!

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z wykorzystaniem wszechstronnego sprzętu Pilates Reformer, niezmiernie popularnego i docenianego w studiach Pilates na całym świecie.

 
Dlaczego Reformer? Sprzęt znacznie zwiększa efektywność treningu, wymusza pracę mięśni głębokich, nadaje ćwiczeniom Pilatesa zupełnie nowy wymiar. Przy niektórych problematycznych dla Was ćwiczeniach pomaga, zwiększając stopniowo Waszą siłę, aż ćwiczenie przestanie być nieosiągalne. Pokonanie oporu sprężyn zwiększa kontrolę nad ruchem, stawia wyzwanie przed mięśniami, równomiernie rozwijając całe ciało. Pracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością mięśni oraz zwiększeniem zakresu ruchu w stawach. Tworzymy prawidłowe wzorce ruchowe, wspomagamy leczenie kontuzji. Reformer jest doskonałym sprzętem zarówno do spokojnych jak i bardziej wymagających treningów, zawsze dostosowujemy trening do Waszych potrzeb.
 
 

Pakiety Detoksowe i Pilatesowe w Siódmym Lesie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do Siódmego Lasu na wyjątkowe pakiety oczyszczające oraz regenerujące ciało i umysł. Iwona, właścicielka studia, ma zaszczyt prowadzić zajęcia Pilates i dzielić się swoją wiedzą i pasją w czasie trwania pakietów. Warsztaty trwają 7 dni i odbywają się w każdym miesiącu, z wyłączeniem letnich wakacji. Zajrzyjcie po szczegóły i terminy na stronę Siódmego Lasu. Szukajcie pakietów: Pilates Medyczny + Detoks owocowo-warzywny oraz Pilates + Detoks aloesowy + zabiegi aloesowe.

 

Wakacje z Pilatesem 2019!
 
Serdecznie Was zapraszam na kolejne Wakacje z Pilatesem od 29 czerwca do 5 lipca 2019. 

Oferujemy 3,5 godziny zajęć dziennie, wyżywienie wegetariańskie i zakwaterowanie w komfortowych pokojach.

W cenie wyjazdu zapewniamy:
- 3,5 godziny zajęć dziennie w przestronnej sali z drewnianą podłogą lub na łonie natury :)
- pełne wyżywienie wegetariańskie lub dietę dr Dąbrowskiej
- nocleg w przytulnych 1-, 2-, 3- lub 4-os pokojach (pokoje 1-os bez dopłaty, liczy się kolejność zgłoszeń).
Dojazd we własnym zakresie.

Zajęcia prowadzi Iwona Szczygielska-Borzym, certyfikowany Trener Pilates i Trener Medyczny, zafascynowana możliwościami ciała oraz wpływem ruchu na ludzką psychikę, nieustannie w drodze do poznawania siebie :)

Cena to 1700 zł. 5% zniżki dla osób jadących ze studiem po raz kolejny.
Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto studia lub gotówką u organizatora.

Miejsce, do którego Was zapraszam, to Siódmy Las, wyjątkowy i magiczny, z dala od zgiełku, blisko natury. Z Siódmym Lasem współpracuję od kilku lat, zawsze w nim odpoczywam i fantastycznie się regeneruję.

Atrakcje dodatkowe:
- SPA w oddalonym o kilka km Łubinowym Wzgórzu, 15% zniżki dla uczestników Wakacji z Pilatesem :) (więcej informacji u Iwony)
- Kazimierz Dolny
- Nałęczów.

Możliwy przyjazd z czworonożnym przyjacielem, dopłata 40 zł/dobę.