Studio Twój Ruch | 05-822 Północny Milanówek | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

 

Od 8 czerwca zapraszam na zajęcia indywidualne!

Od poniedziałku 8 czerwca zapraszam na zajęcia indywidualne, zajęcia grupowe nadal się nie odbywają, zajęcia online bez zmian. 

Reaguję na sytuację w kraju na bieżąco i będę informować o wznowieniu zajęć.

Trzymajcie się zdrowo!  

 

E-lekcje na czas kwarantanny!

Ze względu na brak zajęć stacjonarnych proponuję Wam pozostanie w kontakcie i zadbanie o siebie w inny sposób, w domowym zaciszu: 

 
1. Nagrane przeze mnie lekcje wysyłane 2 razy w tygodniu
 
Proponuję Wam kompletne godzinne lekcje nagrane przeze mnie, które będę wysyłać 2 razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek. Koszt każdej lekcji to 20 zł, rozliczamy się przelewem na konto studia.
 
Wszystkie osoby, które zadeklarują chęć skorzystania z takiego rozwiązania i wyrażą zgodę na wykorzystanie ich adresu mailowego (jeżeli jeszcze nie podpisały deklaracji RODO), będą dostawały pliki poprzez mój dysk Google w uzgodnionych dniach. Pliki będą do Waszego wyłącznego wykorzystania.
 
 
 
2. Opracowany przeze mnie kompletny program dostosowany do Waszych potrzeb
 
Pracuję indywidualnie z osobami na wszystkich poziomach zaawansowania, po operacjach ortopedycznych i ginekologicznych, z dysfunkcjami i urazami. Proponuję Wam lekcję dostosowaną do Waszych potrzeb, nagraną i udostępnioną poprzez mój dysk Google. Koszt takiej spersonalizowanej lekcji to 100 zł, rozliczamy się przelewem na konto studia lub odejmujemy od opłaconego wcześniej pakietu. 
 
Zapraszam do kontaktu!
 

 

Profesjonalny sprzęt Pilates Reformer w studiu!

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z wykorzystaniem wszechstronnego sprzętu Pilates Reformer, niezmiernie popularnego i docenianego w studiach Pilates na całym świecie.

 
Dlaczego Reformer? Sprzęt znacznie zwiększa efektywność treningu, wymusza pracę mięśni głębokich, nadaje ćwiczeniom Pilatesa zupełnie nowy wymiar. Przy niektórych problematycznych dla Was ćwiczeniach pomaga, zwiększając stopniowo Waszą siłę, aż ćwiczenie przestanie być nieosiągalne. Pokonanie oporu sprężyn zwiększa kontrolę nad ruchem, stawia wyzwanie przed mięśniami, równomiernie rozwijając całe ciało. Pracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością mięśni oraz zwiększeniem zakresu ruchu w stawach. Tworzymy prawidłowe wzorce ruchowe, wspomagamy leczenie kontuzji. Reformer jest doskonałym sprzętem zarówno do spokojnych jak i bardziej wymagających treningów, zawsze dostosowujemy trening do Waszych potrzeb.
 
Studio wyposażone jest w dwa Reformery, zapraszam na zajęcia indywidualne i w duecie.