Studio Twój Ruch | ul. Żwirki i Wigury 1a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (bodyART(R), stretching i Tai Chi). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Wakacje w studiu!

Ze względu na Wakacje z Pilatesem od 29 czerwca do 5 lipca i kurs instruktorski BASI Pilates od 11 do 14 lipca, studio będzie zamknięte od 1 do 14 lipca. Na zajęcia zgodnie z wakacyjnym grafikiem zapraszamy od 15 lipca.

W środę 10 lipca od 14:00 i w poniedziałek 15 lipca od 10:00 do 14:00 zapraszamy na zajęcia z Efi Mavrogianni, BASI Pilates senior faculty. Cennik i rezerwacje terminów u Iwony (tel. 664 714 678, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Dodatkowo studio będzie zamknięte:

- 15 i 16 sierpnia

- od 26 sierpnia do 1 września.

Życzymy udanych wakacji!

 

Czerwiec - zmiany w grafiku zajęć!

Ze względu na wyjazdy i szkolenia instruktorów, w grafiku będą następujące zmiany:

 

- do końca czerwca zajęcia w piątki i soboty się nie odbywają

- wtorek 18 czerwca 20:15 Pilates dla Mężczyzn - zajęcia są ODWOŁANE

- czwartek 20 czerwca - STUDIO ZAMKNIĘTE

- poniedziałek 24 czerwca 8:15 Pilates o Poranku - zajęcia poprowadzi Ola

- wtorek 25 czerwca 9:15 Pilates o Poranku - zajęcia poprowadzi Ola

- środa 26 czerwca 7:00 Pilates o Poranku - zajęcia poprowadzi Jagoda

- czwartek 27 czerwca 9:15 Pilates o Poranku - zajęcia poprowadzi Ola

 

Za wszystkie zmiany przepraszamy!

 

Trening mięśni dna miednicy - czwartki 19:45!

Zapraszamy na Trening mięśni dna miednicy - zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutkę, instruktorkę Pilates, terapeutkę mięśni dna miednicy. Zajęcia będą się odbywały w czwartki o 19:45.

  

Trzecia edycja kursu nauczycielskiego BASI Pilates! 11-14 lipca 2019!

Zapraszamy na trzecią edycję kursu nauczycielskiego BASI Pilates. Więcej szczegółów i link do rejestracji znajdziecie na zakładce Szczegóły kursu.

 

Profesjonalny sprzęt Pilates Reformer w studiu!

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z wykorzystaniem wszechstronnego sprzętu Pilates Reformer, niezmiernie popularnego i docenianego w studiach Pilates na całym świecie.

 
Dlaczego Reformer? Sprzęt znacznie zwiększa efektywność treningu, wymusza pracę mięśni głębokich, nadaje ćwiczeniom Pilatesa zupełnie nowy wymiar. Przy niektórych problematycznych dla Was ćwiczeniach pomaga, zwiększając stopniowo Waszą siłę, aż ćwiczenie przestanie być nieosiągalne. Pokonanie oporu sprężyn zwiększa kontrolę nad ruchem, stawia wyzwanie przed mięśniami, równomiernie rozwijając całe ciało. Pracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością mięśni oraz zwiększeniem zakresu ruchu w stawach. Tworzymy prawidłowe wzorce ruchowe, wspomagamy leczenie kontuzji. Reformer jest doskonałym sprzętem zarówno do spokojnych jak i bardziej wymagających treningów, zawsze dostosowujemy trening do Waszych potrzeb.
 
 

Pakiety Detoksowe i Pilatesowe w Siódmym Lesie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do Siódmego Lasu na wyjątkowe pakiety oczyszczające oraz regenerujące ciało i umysł. Iwona, właścicielka studia, ma zaszczyt prowadzić zajęcia Pilates i dzielić się swoją wiedzą i pasją w czasie trwania pakietów. Warsztaty trwają 7 dni i odbywają się w każdym miesiącu, z wyłączeniem letnich wakacji. Zajrzyjcie po szczegóły i terminy na stronę Siódmego Lasu. Szukajcie pakietów: Pilates Medyczny + Detoks owocowo-warzywny oraz Pilates + Detoks aloesowy + zabiegi aloesowe.

 

Wakacje z Pilatesem 2019!
 
Serdecznie Was zapraszam na kolejne Wakacje z Pilatesem od 29 czerwca do 5 lipca 2019. 

Oferujemy 3,5 godziny zajęć dziennie, wyżywienie wegetariańskie i zakwaterowanie w komfortowych pokojach.

W cenie wyjazdu zapewniamy:
- 3,5 godziny zajęć dziennie w przestronnej sali z drewnianą podłogą lub na łonie natury :)
- pełne wyżywienie wegetariańskie lub detoks owocowo-warzywny
- nocleg w przytulnych 1-, 2-, 3- lub 4-os pokojach (pokoje 1-os bez dopłaty, liczy się kolejność zgłoszeń).
Dojazd we własnym zakresie.

Zajęcia prowadzi Iwona Szczygielska-Borzym, certyfikowany Trener Pilates i Trener Medyczny, zafascynowana możliwościami ciała oraz wpływem ruchu na ludzką psychikę, nieustannie w drodze do poznawania siebie :)

Cena to 1700 zł. 5% zniżki dla osób jadących ze studiem po raz kolejny.
Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto studia lub gotówką u organizatora.

Miejsce, do którego Was zapraszam, to Siódmy Las, wyjątkowy i magiczny, z dala od zgiełku, blisko natury. Z Siódmym Lasem współpracuję od kilku lat, zawsze w nim odpoczywam i fantastycznie się regeneruję.

Atrakcje dodatkowe:
- SPA w oddalonym o kilka km Łubinowym Wzgórzu, 15% zniżki dla uczestników Wakacji z Pilatesem :) (więcej informacji u Iwony)
- Kazimierz Dolny
- Nałęczów.

Możliwy przyjazd z czworonożnym przyjacielem, dopłata 40 zł/dobę.