Studio Twój Ruch | ul. Żwirki i Wigury 1a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Zmiany w grafiku - październik!

Ze względu na wyjazd Iwony do Siódmego Lasu od 12 do 18 października oraz nieobecność Oli od 18 do 22 października, w grafiku będą następujące zmiany:

- w poniedziałek 14 października zajęcia o 8:15 poprowadzi Ola

- we wtorek 15 i czwartek 17 października zajęcia o 9:15 poprowadzi Ola

- w środę 16 października zajęcia o 7:00 poprowadzi Jagoda

- w piątek 18 października zajęcia o 7:00 i 10:30 poprowadzi Ola

- w poniedziałek 21 października zajęcia o 19:00 poprowadzi Iwona

- we wtorek 22 października zajęcia o 17:45 i 19:00 poprowadzi Iwona.

Za zmiany przepraszamy!

 

Poczuj w sobie ciszę. Oddech, Pilates, Relaksacja. Wyjątkowy warsztat od 8 do 11 listopada w Siódmym Lesie!

Zapraszam Was na absolutnie wyjątkowy kameralny (max 10 osób) warsztat w długi jesienny listopadowy weekend. 


Moje własne doświadczenia, praca z ciałem i emocjami, a także obserwacje osób, z którymi trenuję, ich potrzeby, to wszystko wpłynęło na stworzenie programu, dzięki któremu pobędziecie ze sobą.

Pilatesem zajmuję się zawodowo od 10 lat, jest dla mnie formą medytacji w ruchu. Oddech jest jednym z kluczowych elementów w treningu i ma ogromną moc terapeutyczną. Dlatego zaczęłam pracować z nim głębiej, budując spokój, wewnętrzną moc, a przede wszystkim uważność na siebie i swoje potrzeby, ale też na drugiego człowieka.

Podarujcie sobie kilka dni na lepsze poznanie siebie w miejscu, w którym czas zwalnia i istnieje tylko "tu i teraz".

Ramowy program warsztatu:

Piątek 8 listopada:
18:00 kolacja
20:00-21:00 Relaksacja przed snem

Sobota 9 i niedziela 10 listopada:
8:00-9:00 Poranna mobilizacja
9:00 śniadanie
14:00 obiad
17:00-18:00 Pilates & stretching
18:00 kolacja
20:00-21:00 Relaksacja przed snem

Poniedziałek 11 listopada:
8:00-9:00 Poranna mobilizacja
9:00 śniadanie
12:00-13:00 Pilates przed podróżą
14:00 obiad.

Cena 850 zł. Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki 150 zł na konto mBank 24 1140 2017 0000 4002 1254 8139. Reszta kwoty płatna na miejscu gotówką.

W cenie warsztatu jest nocleg w przytulnych pokojach (pokoje 1-os bez dopłat, liczy się kolejność zgłoszeń), posiłki i wszystkie zajęcia. Dojazd we własnym zakresie. 

Spotykamy się w Siódmym Lesie, miejscu absolutnie magicznym. Zapraszam!

 

Profesjonalny sprzęt Pilates Reformer w studiu!

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z wykorzystaniem wszechstronnego sprzętu Pilates Reformer, niezmiernie popularnego i docenianego w studiach Pilates na całym świecie.

 
Dlaczego Reformer? Sprzęt znacznie zwiększa efektywność treningu, wymusza pracę mięśni głębokich, nadaje ćwiczeniom Pilatesa zupełnie nowy wymiar. Przy niektórych problematycznych dla Was ćwiczeniach pomaga, zwiększając stopniowo Waszą siłę, aż ćwiczenie przestanie być nieosiągalne. Pokonanie oporu sprężyn zwiększa kontrolę nad ruchem, stawia wyzwanie przed mięśniami, równomiernie rozwijając całe ciało. Pracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością mięśni oraz zwiększeniem zakresu ruchu w stawach. Tworzymy prawidłowe wzorce ruchowe, wspomagamy leczenie kontuzji. Reformer jest doskonałym sprzętem zarówno do spokojnych jak i bardziej wymagających treningów, zawsze dostosowujemy trening do Waszych potrzeb.
 
 

Pakiety Detoksowe i Pilatesowe w Siódmym Lesie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do Siódmego Lasu na wyjątkowe pakiety oczyszczające oraz regenerujące ciało i umysł. Iwona, właścicielka studia, ma zaszczyt prowadzić zajęcia Pilates i dzielić się swoją wiedzą i pasją w czasie trwania pakietów. Warsztaty trwają 7 dni i odbywają się w każdym miesiącu, z wyłączeniem letnich wakacji. Zajrzyjcie po szczegóły i terminy na stronę Siódmego Lasu. Szukajcie pakietów: Pilates Medyczny + Detoks owocowo-warzywny oraz Pilates + Detoks aloesowy + zabiegi aloesowe.