Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Pilates:

Pilates - klasyczne ćwiczenia na macie, trening uczący świadomości własnego ciała, prawidłowego oddechu, poprawiający postawę, wzmacniający, rozciągający i relaksujący. Poziom trudności dostosowywany jest do możliwości ćwiczących - każde ćwiczenie ma różne poziomy zaawansowania. Zajęcia niekiedy odbywają się z wykorzystaniem małych przyrządów (taśma, mała piłka, magic circle, ciężarki, wałek, ekspander, dysk stabilizacyjny). Przyrządy podnoszą poziom wytrzymałości, koordynację, zasób sił, szybkość i gibkość; wzmacniają mięśnie obręczy barkowej, ramion, klatki piersiowej, mięśnie grzbietu oraz mięśnie nóg

Pilates o Poranku - kombinacja rozciągających i energetycznych ćwiczeń Pilates na dobry początek dnia

Pilates Reha - łagodne zajęcia o charakterze terapeutycznym, dla osób zmagających się z dysfunkcjami, kontuzjami czy powracającym bólem. Podczas zajęć działamy również prewencyjnie, wzmacniając mięśnie głębokie, rozciągając, ucząc prawidłowych wzorców ruchowych.

 

Opis_zajec_1.jpg