Studio Twój Ruch | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 664 714 678 | e-mail: kontakt@studiotwojruch.pl | NIP: 5341236255

Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Studio Twój Ruch to miejsce wyjątkowe, stworzone z pasji do ruchu i miłości do człowieka. U nas nikt nie jest anonimowy, wiemy jak o Was zadbać, żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Studio to miejsce niszowe, specjalizujemy się w Pilatesie, który uzupełniamy innymi formami z nurtu Body&Mind (trening mięśni dna miednicy, stretching). Wierzymy, że specjalizacja i ciągłe pogłębianie wiedzy to jedyna słuszna droga.

Pilates to sposób na życie bez bólu, idealny system ćwiczeń dla naszego stylu życia. Pilates pozwala ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność, koordynację i świadomość. To piękne połączenie pracy ciała i umysłu.

Zapraszamy do naszego świata, jeżeli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, cenicie kameralność, profesjonalizm i pasję.  

Mamy odpowiednią wiedzę, narzędzia, a przede wszystkim serce. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Za nami trzy edycje kursu nauczycielskiego. Dwie odbyły się w 2015, trzecia w lipcu 2019, na czwartą zapraszamy od 13 do 16 sierpnia 2020!

Kurs nauczycielski BASI Pilates to kompletny kurs dający międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć Pilates na macie. Program kursu obejmuje repertuar ćwiczeń na wszystkich poziomach zaawansowania, gdzie każdy ruch i każde ćwiczenie analizowane są w unikalny sposób, umożliwiający instruktorowi zrozumienie celu danego ćwiczenia, szczegółowej pracy ciała w trakcie każdego z ćwiczeń oraz zastosowanie odpowiednich modyfikacji. To gwarancja najwyższych kompetencji instruktora, solidnej bazy anatomicznej, znajomości ograniczeń klientów i umiejętności bezpiecznego dostosowania treningu do możliwości osób ćwiczących. Wyjątkowy system blokowy BASI daje pewność prowadzenia wartościowych, efektywnych oraz bezpiecznych treningów.

To również pierwszy z kroków do wzięcia w udziału w kompleksowym kursie sprzętowym, który obejmuje pracę na wszystkich oryginalnych sprzętach Pilates oraz BASI Avalon System.

Koszt 1095$. Cena obejmuje materiały szkoleniowe, 6 modułów. Egzamin (teoretyczny i praktyczny - prowadzenie lekcji, prezentacja ćwiczeń) płatny dodatkowo 150$.


Klasyfikacja na kurs, rejestracja i płatności

Szczegóły kursu

Kurs poprowadzą najlepsi europejscy nauczyciele BASI. Studio udostępnia kursantom godziny na praktyki z certyfikowanym trenerem BASI, Iwoną Szczygielską (obserwacja bezpłatnie, udział w zajęciach grupowych i indywidualnych/prowadzenie zajęć zgodnie z obowiązującym cennikiem).

Kurs będzie prowadzony w języku angielskim, na miejscu będzie dostępny tłumacz. 

Studio znajduje się w północnym Milanówku, niedaleko dworca PKP (bezpośrednie połączenie z dworca Warszawa Zachodnia) i w odległości 40 km od Lotniska Chopina w Warszawie.

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania: tel. +48 664 714 678, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 /


Qualification, registration and payments


Course details

Course will be given by best European BASI teachers. Students are allowed to practice in a studio with BASI accredited teacher (free observation, participation in group and individual classes/ teaching in accordance with the valid pricing)

Cost 1095$. Covers training materials, 6 modules. Exam price 150$.


Course will be held in English, translator available onsite.

Studio is located in North Milanówek, 10 minutes walk from train station (direct connection from Warsaw West station), 40 km from Warsaw Chopin Airport.

We will be happy to answer your questions: tel. +48 664 714 678, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.